فروشگاه آنلاین رابین

امروزه با توجه به تغییرات اساسی در سبک زندگی افراد و مشغله های روزانه و دسترسی آسان به اینترنت موجب شده است تا افراد بتوانند در کسری از ثانیه و تنها با چند کلیک ساده به مقایسه محصولات مورد نظر خود پرداخته و بدون نیاز به صرف زمان طولانی در خیابان های شلوغ و صرفه جویی در هزینه های جانبی اقلام و کالاهای مورد نیاز خود را خریداری و در کوتاهترین زمان ممکن کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند.

این مجموعه با داشتن دفاتری در کشور ترکیه و ایران ضمن دسترسی به تأمین کنندگان کالا سعی می کند تا بهترین و به روز ترین کالاها را از برندهای مختلف ترکی و اروپایی تهیه و با قیمتی کاملا رقابتی در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

حمل و نقل کالا از مبادی رسمی و پرداخت هزینه های گمرکی و هم چنین هزینه های تبدیل نرخ ارز قطعا هزینه های مضاعفی را به ما تحمیل می نماید اما بهره گیری از امتیاز قراردادهای همکاری با تأمین کنندگان اصلی ترک و دسترسی به سیستم بانکداری بین المللی با داشتن حساب های بین المللی باعث می شود تا در مجموع کالایی با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عزیز عرضه گردد.

در همین راستا این مجموعه با راه اندازی فروشگاه آنلاین تومان لند سعی می نماید تا بهترین خدمات را در زمینه ی فروش کالا، ارسال سریع، خدمات پس از فروش و حمایت همه جانبه از مشتریان گرامی را به هموطنان گرامی ارائه نماید.

امید است با حمایت همه جانبه از این فروشگاه و مجموعه ما را در نیل به این هدف همراهی نمایید.

 

فهرست
Call Now Button