درباره ما

درباره ما

 تجربه چندین سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، اقتصادی و اجتماعی، ما را بر این حقیقت رهنمون ساخت که یکی از خلا های جدی و موانع توسعه در کشور، نه صرفا ضعف در برنامه ها و راهبردهای نهادهای سیاستگذار، بلکه عدم توانمندی سایر ارکان و بازیگران نظام توسعه، به ویژه نهادهای متولی امر تسهیل گری و ارائه خدمات توسعه ای و مشاوره ای در کشور است. آن چنان که وجود حلقه های ضعیف، ناکارآمد و در برخی موارد، مفقوده در زنجیره مشاوران مدیران توسعه، عملا موفقیت برنامه ها و راهبردهای مد نظر را تحت تاثیر قرار داده است. این در حالی است که تجربیات موفق بین المللی نشان می دهد که این طیف از بازیگران، نقش بسیار مهم و کلیدی را در پیشبرد برنامه های توسعه ملی در کشورها بر عهده دارند.

گروه شرکت های بین المللی رابین پیشرو فرارو “ در حوزه ارائه خدمات مشاوره کارآفرینی و توسعه کسب و کار  در زمینه های صنعتی و بازرگانی ، امور مهاجرتی و فروش املاک در چهار کشور و همچنین امور تولیدی و استاتر اپی   با مشاركت جمعي از متخصصان  بین المللی در حوزه های مختلف  فعالیت می نماید.

عملگرایی و درگیر نشدن صرف به مباحث کلیشه ای و آکادمیک سبب گردیده تا این مجموعه با رعايت اصول كاري و شناخت کامل کسب و کار، سعي در بهبود فضاي حاكم بر اين بازارها داشته و بر این عقیده باشد که مشاوره موثر در هر سازماني معطوف به شناخت مشكل موجود، پتانسيل پذيرش تغيير و انتظارات آینده خواهد بود.

 در کنار انجام این مهم، مجموعه گروه شرکت های بین المللی رابین پیشرو فرارو با کمک  اساتید دانشگاهای بین المللی ، برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی بر اساس تقاضا و شناسایی نیاز کارفرمایان محترم در دستور کار دارد که می تواند بسیاری از نگرانی های مدیریتی و کارفرمایان محترم را خصوصا در بحث تولید داخلی و ارائه خدمات به روز و کارامد تر و توسعه بازارهای جدید را برطرف سازد چراکه این اساتید کارآفرینان و مشاوران  با تجربه و حرفه ای هستند که تجارب و درس های آموخته شده خود را با شما به اشتراک می گذارند. هدف ما ارائه اطلاعات مفید و بینش برای کمک به کارآفرینان در یافتن نیازهای بازاراست.

ما در  هلدینگ رابین پیشرو فرارو تلاش می‌کنیم با در نظر گرفتن دو وجه واقعیت‌های محیط کسب‌وکار ایران و اقتضائات به‌روز فضای کسب‌وکار جهانی، همراه و هم‌پای کارفرماها و مخاطبان‌مان در طی مسیر تحول استراتژیک باشیم و برای نیل به این آرمان، مجموعه‌ای یکپارچه از خدمات مشاوره ، آموزش ، مطالعه بازار و راهبری سرمایه  و ورود و به روز رسانی تکنیک ها و تکنولوژی در هر حوزه را ارائه می‌دهیم.

حل چالش‌های هر سازمان نیازمند فهم دقیق روایت‌های نهفته در بستر آن سازمان و بهره‌گیری از آنها برای طراحی راه‌حل‌های واقعی و کارآمد است. ما با پرهیز از کلی‌گویی و ارائه نسخه‌های از پیش پیچیده‌شده تلاش می‌کنیم روایت‌گر صادق چالش‌ها و موضوعات استراتژیک سازمان باشیم و به مسئله‌های واقعی سازمان بپردازیم و بازتاب این مسئله‌ها را در مشاوره‌ها و آموزش‌های اختصاصی برای هر سازمان منعکس کنیم.

فهرست
Call Now Button