مجموعه به روزرسانی و انتقال تکنولوژی کارخانه های تولیدی داخلی

مجموعه به روزرسانی و انتقال تکنولوژی کارخانه های تولیدی داخلی

خدمات

بخش صنعت با بهره‌گیری از سرمایه‌های فیزیکی متراکم شده، منابع طبیعی و مواد خام، نیروی انسانی و دانش فنی،قادر است در تأمین بسیاری از مایحتاج زندگی انسان و رشد اقتصادی جوامع،نقش کلیدی ایفا کند. نقش صنعت در توسعه ی اقتصادی جوامع و نیز افزایش سهم کشورها در تجارت بین المللی‌ به‌ویژه در قرن اخیر به شدت افزایش یافته و به همراه آن رقابت در بازار محصولات صنعتی‌ فشرده‌تر شده است.با این حال صنعت، موتور توسعه ی اقتصادی بسیاری از جوامع بشری که‌ حتی فاقد منابع طبیعی قابل توجه می‌باشند، شده است.به گونه‌ای که این جوامع در کنار دستیابی به رشد صنعتی، قادر شده‌اند به سهم قابل توجهی در تجارت بین المللی دست پیدا کنند.

رقابت در بعد اقتصاد ملی و بین المللی و انگیزۀ کسب سود بیشتر، سرمایه‌گذاران صنعتی را همواره در به‌کارگیری فنون و علوم جدید در صنعت برانگیخته است و تجارت آزاد و دستیابی به بازارهای جهانی موجب شده که در این فرآیند، سرمایه‌گذاران برای تحصیل سود بیشتر به سرمایه‌گذاری بیشتر در علوم و فن‌آوری‌های تازه تشویق شوند. با توجه به رشد بخش صنعت در کشورهای صنعتی و تولید انبوه و متنوع کالاهای صنعتی، موجب گردید تا گروه مشاورین بین المللی رابین پیشرو فرارو زمینه های لازم برای انتقال تکنولوژی روز دنیا و انتقال دانش و تجربه صاحبان صنایع را برای هم میهنان عزیز خود فراهم نماید تا با اصلاح ساختار تولید و بروز رسانی خطوط تولیدی و ماشین آلات از زیان های احتمالی و تولید ضایعات و کالای بی کیفیت جلوگیری و نقش موثری در بروز رسانی صنعت و تکنولوژی در ایران ایفا نماید.

گروه شرکت های رابین پیشرو فرارو با دارا بودن شرکای تجاری در سراسر جهان علی الخصوص در کشورهای ایتالیا ،آلمان، کانادا و ترکیه آماده همکاری در زمینه به روزرسانی خطوط تولیدی کارخانجات داخلی گوناگون و هم چنین تامین مواد اولیه کارخانجات و دستگاه های بسته بندی محصوص نهایی می باشد.

از باب همکاری با کارخانجات بین المللی گوناگون برای این هلدینگ توان واردات خطوط تولید دست دوم یا استوک و دستگاههای چرخه تولید به راحتی میسر می باشد.

 

 

 

اما  از طرفی دیگر یکی از ساده ترین روشها برای بازاریابی بین المللی، شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور است. این روش در عین سادگی دارای نکاتی است که اگر به درستی اجرا نشود نه تنها نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد بلکه می تواند نتایج معکوس به همراه داشته باشد. شرکت در نمایشگاه های خارجی به طور کلی نیازمند شناخت دقیق  بازار و صنایع مربوطه و همچنین آشنایی با شرکت های مطرح و آشنایی و تسلط کامل به رایزنی های تجاری و عقد قراردادهای بین المللی است.

هرساله تجار و صاحبان صنایع مختلف به قصد بازدید و خرید و انتقال تکنولوژی از نمایشگاههای مطرح بین المللی در دنیا بازدید می نمایند.

شرکت مهاجرتی زیر مجموعه ی گروه شرکت های رابین پیشرو فرارو  ازقبل از سفر ( اخذ ویزای تجاری) تا پیان سفر با هدف انتقال تجارب و تسهیل این شرایط همراه و حامی شما خواهد بود.

این مجموعه با فراهم سازی بهترین شرایط از جمله  برنامه ریزی های لازم در انتخاب نمایشگاه، انجام کلیه ثبت نام های اولیه ، تهیه کتب نمایشگاهی و در اختیار گذاشتن مترجمان با تجربه و آشنا به قوانین آن کشور سعی مینماید تا بازدیدکنندگان را برای دستیابی بهتر هدف خود همراهی نماید.

 این شرکت آمادگی ازم را درجهت اخذ سریع ویزاهای تجاری با مبدائیت کشورهای ایتالیا، کانادا، آلمان، انگلستان، برزیل و ژاپن را دارا می باشد. بدیهی است در کنار خدمات اخذ این ویزا، کارگروه صنعت و توسعه ی این هلدینگ نیز در جهت بازدید ، بررسی و مشاوره حرید و انتقال صنایع مشتریان عزیز به کشور همراه شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Call Now Button